Skip to main content

Пологовий будинок № 2

Комунальне некомерційне підприємство «Міський клінічний пологовий будинок № 2 ім. М.Х. Гельферіха» – це сучасна медична установа, яка надає висококваліфіковану медичну допомогу жителькам м.Харкова та області.

“Міський клінічний пологовий будинок № 2 ім. М.Х. Гельферіха” чекає на вас


Переглянути відомості про заклад: Установчі документи

Пологовий будинок №2 цілодобово надає стаціонарну акушерсько-гінекологічну та неонатологічну допомогу із застосуванням високотехнологічної апаратури, інструментарію, обладнання та використанням сучасної ефективної методи діагностики, лікування, родопомочі.

На даний момент “Міський клінічний пологовий будинок №2 імені М.Х. Гельферіха” є висококваліфікованим клінічним родопомічним закладом вищої категорії, що обслуговує харків’янок та мешканок Харківської області.

В 2009 году нашому пологовому будинку присвоєно звання “Лікарня доброзичлива до дитини” – проект ЮНИСЕФ, за яким ми працюємо з 2006 року. В 2018 ми підтвердили це почесне звання.

Ми маємо великий досвід

“Міський клінічний пологовий будинок №2 імені М.Х. Гельферіха” це установа, що має історичний досвід з понад 100 річною історією, давніми традиціями та колективом висококваліфікованих спеціалістів. За цей час в нашому пологовому будинку народилось більш як 125 тисяч маленьких харків’ян.

Метою нашого колективу є не тільки надання медичної допомоги, а також створення затишку та комфортних умов на час перебування у пологовому будинку. Для цього у нас є сучасні пологові зали, створені умови для партнерських пологів, палати спільного перебування для матері та дитини. При жіночій консультациї та в стаціонарі пологового будинку організовано курси підготовки до пологів, де майбутні батьки дізнаються багато важливої інформації.

Сучасне обладнання та новації

В останні роки, придбано сучасний апарат штучної вентиляції легень для дорослих, апарат штучної вентиляції легень для допомоги новонародженим, ультразвуковий апарат для новонароджених та дорослих, сучасне обладнання, що слідкує за життєво важливими функціями організму в палатах інтенсивної терапії і нове лабораторне обладнання.

Лапароскопія – сучасний метод лікування

З 2002 року у пологовому будинку використовуються єндоскопічні методи лікування та діагностики.

У вересні 2012 року на основі КНП “Міський клінічний пологовий будинок №2 імені М.Х. Гельферіха” ХМР створено філію міського центру гінекологічної ендоскопії для жінок, хворим на безпліддя та іншу гінекологічну патологію.

Колектив складаеться із висококваліфікованих фахівців, що мають відповідну спеціалізацію і науковий ступінь.