Урочиста виписка – перше свято Вашої дитини


Народження малюка – це свято


Ми подбали про те, щоб спогади про цей важливий момент у житті Вашої родини назавжди залишився у пам’яті. Не треба нікуди ходити і ні про що думати заздалегідь! Ми потурбувалися про це. Для вас облаштовано виписну кімнату. І в день виписки ви можете звернутись до колективу виписної кімнати та замовити урочисте привітання для всієї сім’ї, фотографії та відеоз’йомку.

Ваше свято – наша робота

Красиві, усміхнені та артистичні ведучі організують святкову зустріч новонародженого з родиною, вручать перший документ малюка, почесні дипломи найближчим членам родини, та багато інших приємних несподіванок чекають усіх присутніх на святі.

Професійні фотографи та відеооператори

Колектив виписної кімнати складається з кваліфікованих спеціалістів, які гарантують високий рівень відзнятого матеріалу. Крім того вам обов’язково запропонують високоякісний монтаж відео (власний музичний відеофільм), художню обробку фотокарток чи яскравий сюжетний фотоальбом.Щастя материнстваТатусь! Зустрічай!Зворушлива мить

Ми готові йти назустріч усім побажанням замовника

Ви самі робите вибір від розміру надрукованих фотокарток, вибору носія готового матеріалу – до способу передачі (безпосередньо у пологовому будинку, кур’єром, поштою та ін.). Наші працівники залюбки проведуть виїзну церемонію, хрестини чи день народження вашої дитини, будь яке свято у дитячому садочку чи школі.

КНП "Міський клінічний пологовий будинок № 2" ХМР імені М. Х. Гельферіха [email protected]